Apie mus

Mūsų misija

Mūsų misija sukurti IT priemones bei sprendimus skirtus krovinių ekspedijavimo įmonėms visame pasaulyje skaitmenizuoti ir valdyti logistikos operacijas. Mes suteikiame galimybę ekspedicinei įmonei tapti skaitmeninių paslaugų teikėju logistikos ir transporto pramonėje, neinvestuojant nuosavų lėšų į savo svetainę bei programinę įrangą.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra sukurti viską keičiančią programinę įrangą, kuri galėtų susieti krovinių ekspedijavimo verslą su visomis tiekimo grandinių etapais ir būti mikroįmonių, mažų bei vidutinių krovinių ekspedijavimo bendrovių ERP sprendimų lydere visame pasaulyje.

Mūsų sprendimai

Transcount yra novatoriškas debesijos pagrindu veikiančios programinės įrangos gamintojas orientuotas į logistikos paslaugų sektorių. Transcount platforma padeda mažoms ir vidutinėms įmonėms automatizuoti krovinių kainos užklausų, pasiūlymų bei krovinių ir transporto užsakymo ir jų valdymo procesus, tokiu būdu greitai bei efektyviai organizuoti krovinių pristatymą. Skaitmenizuotas procesų automatizavimas, paremtas debesijos sprendimais, eliminuoja pasikartojantį rankinį darbą bei poreikį turėti įvairios ofiso įrangos ir leidžia ekspeditoriui realiu laiku tvarkyti krovinius bei operatyviai bendrauti su savo vežėjais bei klientais.

Nuo mūsų starto

2500

Registruotos paskyros

5000

Kainos užklausos

15000

Kroviniai

50

Laimingi klientai

Susisiekime

Mes džiaugsimės galėdami pasikalbėti su Jumis apie mūsų sprendimus bei galimybes dirbti kartu. Parašykite mums jeigu turite pasiūlymų ar norėtumėte sužinoti daugiau apie Transcount Projektą.

Šis klausimas skirtas autentifikuoti kad užkirsti kelią šlamšto patekimui
captcha
 

Nepraleiskite mūsų naujienų!

Ar esate pasiruošęs automatizuoti savo logistikos verslą?